Безлимитный холдем кэш.. что отличает плюсового регуляра » Клуб любителей покера, покер в регионах

Безлимитный холдем кэш.. что отличает плюсового регуляра » Клуб любителей покера, покер в регионах

Покерний сайт Full Tilt звинуватили у побудові фінансової пірамідиОпубліковано: 16:25, 21 вересня 2011

Full Tilt Покерний сайт Full Tilt, який був закритий владою США за звинуваченням у шахрайстві, використовував так звану "схему Понці", тобто фактично був фінансовою пірамідою. Про це йдеться в офіційному прес-реліз прокуратури Південного округу Нью-Йорка.

За словами прокурора Пріт Бхарара (Preet Bharara), сайт не тільки порушив закони, що стосуються американської банківської системи, але й обманював зареєстрованих на Full Tilt гравців. За даними звинувачення, з рахунків гравців були незаконно взяті 440 мільйонів доларів. У той же час інші користувачі могли грати на гроші, яких насправді на їх рахунках не було.

За підрахунками звинувачення, до березня 2011 року Full Tilt був повинен гравцям близько 390 мільйонів доларів, у тому числі 150 мільйонів - американцям. При цьому на балансі сайту в банку знаходилося лише 60 мільйонів доларів. До червня у сайту залишилося шість мільйонів доларів.

The Financial Times пише, що в число невиконавчих директорів Full Tilt входили такі відомі гравці в покер як Говард Ледерер (Howard Lederer) і Крістофер Фергюсон (Christopher Ferguson). За даними прокурора, перший незаконно взяв з рахунків компанії 42 мільйони доларів, другий - 25 мільйонів. Обидва гравця після оголошення інформації прокурором виявилися недоступні для коментарів. Портал Bluff Magazine зазначає, що Ледерер і Фергюсон були співвласниками компанії Tiltware LLC, яка пов'язана з Full Tilt.

Влада США почала атаку на покерні сайти, в тому числі Full Tilt, PokerStars і Absolute Poker в квітні 2011 року. За даними прокуратури, всі сайти порушували Акт про нелегальних азартних іграх в інтернеті (Unlawful Internet Gambling Enforcement Act - UIGEA), згідно з яким банкам забороняється обробляти платежі з азартних ігор. В результаті покерні сайти перестали вести свою діяльність на території США.