Цитаты с форума » Клуб любителей покера, покер в регионах

Цитаты с форума » Клуб любителей покера, покер в регионах

Американець виграв найбільший у світі турнір з покеруОпубліковано: 00:15, 1 листопада 2012

Full Tilt Американець Грег Мерсон здобув перемогу на найбільшому у світі турнірі з покеру - World Series of Poker (WSOP), повідомляється на сайті турніру. Мерсон став кращим з 6598 гравців і отримав за перемогу 8,53 мільйона доларів, тобто в 853 рази більше тієї суми, яку він заплатив за участь.

Фінальний стіл турніру почав гру 30 жовтня. На момент початку гри Мерсон був на третьому місці за кількістю фішок серед дев'яти фіналістів - у нього було 28,7 мільйона фішок проти 43,8 мільйона у лідера - ще одного представника США Джесі Сільвії. До кінця дня за столом залишилося три гравці, в тому числі Мерсон, Сільвія і, на відміну від них, непрофесійний гравець Джек Балсигер.

У другий день турніру Балсигер вилетів після майже 12 годин гри, залишивши Мерсона і Сільвію один на один. До цього моменту у Сільвії було 80,6 мільйона фішок, у Мерсона - 117,6 мільйона. Через 17 роздач Мерсон пішов ва-банк у відповідь на ставку Сільвії і отримав колл. В результаті одномасні король і 5 Мерсона виявилися краще одномасних дами й валета Сільвії на дошці 639-6-7.

Для Мерсона ця перемога стала вже другою у серії турнірів WSOP 2012 року - влітку він виграв 6-max турнір з безлімітного холдему c байином 10 000 доларів. В цьому турнірі Мерсон посів перше місце серед 474 гравців, отримавши за перемогу 1,13 мільйона доларів. Цей результат вкупі з перемогою в головному турнірі WSOP забезпечив Мерсону титул кращого гравця року у світі.

Серія турнірів WSOP - головна подія у світі покеру, в цьому році в рамках WSOP був зіграний 61 турнір. Основна частина змагань проходить влітку, і лише фінальний стіл головної турніру традиційно грається восени.

У 2012 році за фінальним столом головного турніру WSOP з дев'яти гравців вісім були американцями. Єдиний неамеріканец - представник Угорщини Андраш Коронкаи - посів шосте місце, вигравши 1,64 мільйона доларів.