Давайте купим в СКЛАДЧИНУ платный видеокурс » Клуб любителей покера, покер в регионах

Давайте купим в СКЛАДЧИНУ платный видеокурс » Клуб любителей покера, покер в регионах

Кандидата на пост посла США запідозрили у зв'язках з «гральною мафією»Опубліковано: 04:28, 27 квітня 2013

Full Tilt

Мільярдер Марк Ласрі (Marc Lasry), що вважався претендентом на посаду посла США у Франції, був змушений зняти свою кандидатуру з-за підозр у зв'язку з «гральної мафією», пише в п'ятницю, 26 квітня, газета New York Post.

Ласрі, за даними видання, дружить з Іллею Тринчером - членом сім'ї вихідців з СРСР, яких у середині квітня влада США звинуватили у відмиванні грошей, вимаганні й організації незаконного грального бізнесу. У рамках цієї справи американські правоохоронні органи заочно пред'явили звинувачення російському підприємцю Алимжану Тохтахунова, відомого також під прізвиськом Тайванчик.

За версією слідства, Ілля Тринчер і його батько Вадим - професійні гравці в покер, які перемагали на престижних турнірах, - керували в США діями злочинного угруповання, що підкоряється Тайванчику. Російський підприємець всі звинувачення на свою адресу категорично відкинув. Всього підозрюваними у справі про незаконний гральний бізнес є близько 30 осіб, серед яких відомий нью-йоркський галерист Хеллі Нахмад.

Марк Ласрі, керуючий партнер і засновник інвестиційної компанії Avenue Capital Management, оголосив, що не претендує на посаду посла США у Франції незабаром після того, як Білий дім доручив ФБР перевірити, чи не причетний він якимось чином до протизаконної діяльності.

В ході перевірки, повідомили New York Post джерела в правоохоронних органах, з'ясувалося, що ім'я Ласрі згадувалося в розслідуванні, пов'язаному з незаконним гральним бізнесом. Ласрі фігурував там лише як гравець в покер, який робить високі ставки, однак під час слухань у Сенаті США - обов'язкової процедури для кандидатів на посади послів - йому б, напевно, пригадали цей факт біографії, заявили співрозмовники видання.

У свою чергу газета Telegraph, посилаючись на джерела в оточенні Ласрі, повідомляє, що бізнесмен дійсно неодноразово грав в покер з фігурантами справи про незаконному гральному бізнесі, включаючи Тринчера, однак «був вкрай здивований, коли дізнався, що їх звинувачують у злочинах». При цьому співрозмовник видання підкреслив, що рішення відмовитися від висунення на пост посла США у Франції пов'язано з бізнесом Ласрі, а не з розслідуванням стосовно його партнерів по грі в покер.

Марк Ласрі - давній друг сім'ї Клінтонів (їх дочка Челсі кілька років працювала в Avenue Capital Management), а також один з найбільших донорів виборчої кампанії Барака Обами. Призначення на посади послів США людей, які не є кадровими дипломатами, але зіграли велику роль у передвиборних кампаніях президентів, є поширеною практикою. Наприклад, посол США в Росії Майкл Макфол до призначення на цей пост не був співробітником Держдепартаменту.

У числі претендентів на посади послів США, не є кадровими дипломатами, виявилася, за даними ЗМІ, і Анна Вінтур - головний редактор версії журналу Vogue. Вінтур, яка допомогла залучити у виборчий фонд Обами близько 500 тисяч доларів, може стати американським послом у Франції або Великобританії.

Офіційний Білий дім не розкриває список претендентів, а лише оголошує про висунення кандидатури на пост посла в тій чи іншій державі.