анекдоты и юмор про Покер=) Клуб любителей покера, покер в регионах

анекдоты и юмор про Покер=) Клуб любителей покера, покер в регионах

Ірландець програв в покер п'ять діб поспільОпубліковано: 12:56, 8 червня 2010 року

Філ Лак з багаторічною подругою - актрисою Дженніфер Тіллі. Фото з сайту lasvegasvegas.com Професійний картяр Філ Лак (Phil Laak) встановив новий світовий рекорд по тривалості безперервної гри в покер. Про це повідомляє AFP.

Досягнення, яке, як очікується, буде занесено в Книгу рекордів Гіннеса, було зафіксовано в Лас-Вегасі в 7 ранку понеділка, 7 червня. До цього моменту Лак провів за картковим столом 115 годин, чергуючи, як пише molgal.info, гру в покер з 5-хвилинними перервами щогодини.

Після того, як новий рекорд був встановлений, Лак зізнався, що почуває себе добре, однак не хоче більше шкодити своєму здоров'ю. Вже пізніше у своєму мікроблозі на Twitter Лак повідомив, що за час гри втратив у вазі близько 2,5 кілограма. "Вперше за 12 років я важу менше 83 кілограмів", - написав він.

Як стверджує сам гравець, котрий не спав майже п'ять діб, він не приймав ніяких стимуляторів і не пив кави. За правилами змагання, Лаку було дозволено "накопичити" з 5-хвилинних перерв одну тривалу паузу, чим він і скористався, вздремнув на півгодини.

За грою Лаку через інтернет стежили понад 130 тисяч любителів покеру по всьому світу. За 115 годин Лак заробив 6766 доларів, половину з яких він зобов'язався віддати на благодійність. Найближчим часом відповідні документи направлять в Книгу рекордів Гіннеса, після чого буде винесено рішення про включення в неї досягнення Лаку.

Попередній рекорд по тривалості безперервної гри в покер належав Підлозі Цимблеру (Paul Zimbler) з Лондона, який провів за столом трохи більше 78 годин. Рекорд Цимблера, однак, не потрапив в Книгу рекордів, і був визнаний тільки в покер-колах. Офіційно рекордсменом у цій області вважався Леррі Ольмстед (Larry Olmsted), що програв в покер 72 години 2 хвилини.