Просвятите... » Клуб любителей покера, покер в регионах

Просвятите... » Клуб любителей покера, покер в регионах

Модель виграла в покер мільйон фунтівОпубліковано: 17:16, 23 квітня 2010

Лів Бері Британська модель Лів Бері стала переможницею одного з етапів турніру з покеру European Poker Tour, пише The Sun. За перемогу дівчина отримала 1,1 мільйона фунтів стерлінгів (майже два мільйони доларів).

Всього в турнірі по техаському холдему брали участь 1240 осіб, вартість участі становила трохи більше 4500 фунтів стерлінгів. У переможній для Лів Бери роздачі у неї була пара п'ятірок, з якою вона вибила зайняв друге місця шведа Якоба Ларссена (у нього були туз і шістка). Він отримав 600 тисяч фунтів.

"Чесно сказати, я не відчуваю себе мільйонершею. Напевно, це тому, що я досі ходжу в своєму старому безглуздому одязі. Але скоро я куплю невелику квартирку в Лос-Анджелесі, заміський будинок в Англії і класну машину, і ось тоді я відчую себе багатою", - зазначила модель, яку цитує fsbkom.com.

Бері, астрофізик за освітою, стала третьою жінкою в історії European Poker Tour, якій вдалося взяти головний приз, і дев'ятим гравцем в списку представників Англії, які коли-небудь виграли на етапах турніру. Тепер модель відправиться в Монте-Карло, де 25 квітня стартує суперфінал European Poker Tour.