От куда берутса деньги??? » Клуб любителей покера, покер в регионах

От куда берутса деньги??? » Клуб любителей покера, покер в регионах

Двоє гравців виграли перший покерний матч у комп'ютераОпубліковано: 21:51, 25 липня 2007

Філ Лаак під час гри в покер з програмою Polaris. Фото з сайту poker-academy.com

В першому офіційному матчі в покер, в якому змагалися люди і комп'ютерна програма, живі гравці здобули перемогу над машиною, повідомляє агентство AFP.

Двоє професійних гравців з Лос-Анджелеса - Філ Лаак (Phil Laak) і Алі Ісламі (Ali Eslami) - грали з комп'ютерною програмою Polaris, розроблена командою експертів з штучного інтелекту з канадського університету Альберти з залученням кращих гравців в покер.

Змагання проходило в готелі Хайат в штаті Ванкувер, приз становив 50 тисяч доларів. Протягом трьох ігор переможця виявити не вдалося, оскільки одна з них завершилася в нічию, а в двох інших по одному разу виграли і люди, і машина.

Протягом всієї четвертої партії комп'ютерна програма, як стверджують її розробники, грала "блискуче", але в самому кінці допустила декілька помилок і програла. За їх словами, треба враховувати, що в покері дуже важливий психологічний аспект, тому результат подібних поєдинків зовсім не вирішений в чию-небудь користь.

Polaris розроблений таким чином, щоб під час гри вивчати стратегію поведінки противника і виявляти його слабкості. Зокрема, програма може розпізнати, коли суперник блефує, і буде враховувати це. Її розробники мають намір удосконалити Polaris і знову битися з людиною.