Результаты за Август » Клуб любителей покера, покер в регионах

Результаты за Август » Клуб любителей покера, покер в регионах

Корупційний скандал в Марбельї почався з партії в покер

ПокерРозвиток корупційного скандалу, що охопила іспанське місто Марбелья, можливо, почалося з партії в покер, повідомляє британська The Times. У скандалі замішані високопоставлені чиновники міської мерії і впливові бізнесмени. Загальна сума махінацій з нерухомістю, пише hayliehouse.com, оцінюється в 2,4 мільярда євро.

Про це стало відомо у вівторок, після того як у ході розслідування цього скандалу поліція заарештувала 30 осіб, включаючи 13 колишніх чиновників міської мерії.

Нагадаємо, що арешти в Марбельї почалися ще в березні 2006 року. Тоді були заарештовані мер міста Марісоль Ягуэ, член муніципальної ради Хуан Антоніо Року, що відповідає за міське планування, і глава місцевої поліції. Як повідомлялося тоді, у розслідуванні допомогла інформація, отримана іспанською поліцією з російських правоохоронних органів.

Тепер же стало відомо, що в 2004 році п'ятеро осіб, серед них Рока і три впливових бізнесмена, грали в покер в закритому мисливському клубі. На кону була ставка в 3 мільйони євро. Гравець, що залишився невдоволеним результатом гри, звернувся в поліцію і передав їй інформацію про махінації, в яких були замішані інші гравці. Ім'я гравця поки залишилося невідомим.