Лідеру бруклінського угруповання Пельменю винесли вирок

У Нью-Йорку винесли вирок ватажкові бруклінськой злочинного угруповання Олексію Цвєткову, відомому на прізвисько Пельмень. Про це повідомляє «МК».

За даними видання allrhinoplasty.info, 40-річного громадянина України Цвєткова засудили до 16,5 років позбавлення волі з відшкодуванням збитку в сумі близько півтора мільйона доларів. Його подільника — 36-річного уродженця Молдавії Леоніда Гершмана (Ленчика) — 16 років і 4 місяців позбавлення волі.

Цвєткова та Гершмана разом з іншими спільниками заарештували в США в серпні 2016 року. Два роки по тому присяжні визнали їх лідерами злочинної групи, яка протягом декількох років промишляла рекетом у бруклінських районах Брайтон-Біч, Шіпсхед-Бей і Коні-Айленд. Групу визнали синдикатом, що підкорявся членам організованого злочинного угруповання «Злодії в законі», розташованого в різних країнах СНД, а також Ізраїлі.

Суд встановив, що в злочинні діяння учасників групи входили вимагання, підпали, незаконні азартні ігри, а також поширення марихуани. Всі фігуранти справи, за винятком Цвєткова і Гершмана, визнали провину.

З моменту арешту лідери злочинної групи знаходяться в бруклінськой федеральній в’язниці MDC. Звідти їх можуть направити в Отісвіл на півночі штату Нью-Йорк або в Форт Дікс, що знаходиться в Нью-Джерсі.