Дівчина витончено помстилася незнайомцю за непрохані інтимні фото

23-річна мешканка США витончено помстилася незнайомцю, який відправив їй непрохані інтимні знімки. Як повідомляє The Sun, дівчина повідомила йому про наявність автоматичної переадресації інтимних знімків в поліцію.

Американка Маріклер Мішель (Mariclare Michelle) розповіла, що все почалося з запиту на додавання в друзі в соцмережі Facebook. Дівчина прийняла заявку, так як у неї з молодою людиною було кілька спільних знайомих. Незабаром після цього невідомий став робити компліменти її зовнішності.

Незнайомця не зупинило те, що Мішель прямо вказала, що проти нових знайомств, так як у неї вже є коханий. Спочатку співрозмовник написав, що вони будуть просто друзями, але через пару годин надіслав три фото своїх геніталій. Мішель не стала якось коментувати знімки, але хлопець вирішив поцікавитися, чи сподобалися їй надіслані фото.

Дівчина повідомила про те, що сталося свого коханого. Пара вирішила розіграти любителя відправляти дікпікі незнайомим. Американка написала, що не може переглядати голі знімки. «У мене на телефоні встановлений порноблокувальник, і він миттєво відправляє всю інформацію про фото в місцеве відділення поліції», — зазначила вона в листуванні.

На виправдання адресант заявив, що відправив дікпікі, оскільки занадто багато випив. На це Мішель зазначила, що його профіль вже напевно вивчають поліцейські і порадила знайти адвоката. У відповідь новий знайомий заблокував акаунт дівчини. Мешканка США сподівається, що ця ситуація послужить йому уроком і він перестане займатися подібним.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *