Медсестра програла зібрані на лікування вмираючого сина гроші

Медсестра з англійського міста Лідс, графство Йоркшир, програла на букмекерських сайтах гроші, зібрані на лікування вмираючого від раку сина. Про це повідомляє видання The Mirror.

Шестирічний син медсестри Стейсі Ворслі (Stacey Worsley) Тобі Най (Toby Nye) хворів нейробластомою. Лікування цього онкологічного захворювання не входить в програму обов’язкового медичного страхування, тому медсестра оголосила збір грошей на платні медичні послуги.

Через сайт краудфандінгу їй вдалося за три місяці зібрати 200 тисяч фунтів. У зборі коштів брали участь гравці місцевого футбольного клубу «Лідс Юнайтед» і фанати команди, матері двох смертельно хворих дівчаток, які проходили лікування разом з Тобі, школа, в якій навчався хлопчик, і представники громадськості.

Між січнем і березнем Ворслі програла на букмекерських сайтах 100 тисяч фунтів з зібраних коштів. У той час Тобі ще був живий, проте пізніше хлопчик помер.

Влітку 2019 року Королівський суд Лідса засудив Ворслі в двох років тюремного ув’язнення умовно.

Трибунал Ради по сестринській справі і акушерству дозволив жінці зберегти роботу, усунувши її від виконання посадових обов’язків лише на 12 місяців. Вона пояснила представникам Ради, що захопилася азартними іграми через відчай і при незвичайних і трагічних обставинах. На трибуналі відзначили, що Ворслі проявляє щире і глибоке каяття і постановили, що заборонити їй працювати медсестрою було б занадто жорстоко і непропорційно проступку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *