Tele2 запустив тариф для геймерів

Оператор Tele2 запустив спеціальний тарифний план «Ігровий» з бонусами для геймерів. Це перший тариф для гравців, який з’явився на російському ринку мобільного зв’язку, підкреслили «Ленте.ру» в прес-службі Tele2.

Новий тариф Tele2 пропонує преміум-аккаунт в іграх World of Tanks, World of Warplanes і World of Warships, а також унікальну бойову техніку, ніде більше недоступну. Користувачі тарифу отримають 30 гігабайт інтернет-трафіку, безлімітні дзвінки на номери Tele2 і 700 хвилин для розмов з абонентами інших операторів по Росії і 100 SMS. Тариф включає також безлімітний доступ до контенту YouTube, Twitch і об’ємний пакет мобільних послуг.

Разом з нескінченним преміум-аккаунтом в World of Tanks гравцям надається ексклюзивний танк, доступний тільки користувачам тарифу «Ігровий». Це преміум-танк VIII рівня Т-44-100 з трьома ексклюзивними камуфляжі і написом «Війська зв’язку», укомплектований на 100 відсотків екіпаж з прокачаним нульовим навиком «бойове братство».

Гравці World of Warships отримають можливість користуватися нескінченним корабельним преміум-аккаунтом і преміум-лінкором VIII рівня «В. І. Ленін »з ексклюзивним камуфляжем, командира з десятьма очками навичок, по 25 дублонов кожен день. У World of Warplanes користувачам доступний ексклюзивний преміум-літак «Як-ЗТ» VII рівня.

Абонентська плата за тариф «Ігровий» у всіх регіонах Росії складе 890 рублів на місяць. Пропозиція доступна при підключенні до Tele2, перехід зі своїм номером від інших операторів, а також чинним абонентам компанії.

«Tele2 розширює перспективний напрямок і реагує на запит аудиторії, яка все більше цікавиться ігровими сервісами. У мережі Tele2 зафіксовано понад 2,5 мільйона клієнтів, які регулярно відвідують геймерские ресурси. Під час пандемії ми відзначали зростання числа нових користувачів, більш часті візити клієнтів на ігрові сайти і збільшення перебування геймерів в грі. У відповідь на цю тенденцію ми запускаємо тариф, який включає масу ексклюзивних бонусів для фанатів Wargaming, — зазначив директор зі стратегічного розвитку продуктового портфеля Tele2 Олег Решетін. — Серед переваг тарифу не тільки преміум-аккаунт, безлімітний доступ до трансляцій на популярних платформах, а й особливі навички, що підвищують ефективність гравця. Ми продовжимо доповнювати продукт привабливими для геймерів характеристиками ».

Тариф для геймерів Tele2 запустила в партнерстві з одним з найбільших світових видавців і розробників ігор Wargaming. «Для нас було важливо зробити тариф саме для тих, хто любить гри, тому в пакет ми додали безлімітний доступ до Youtube і Twitch. Ну і, звичайно, в нього входить весь набір танкових бонусів: Т-44-100, нескінченний танковий преміум-аккаунт і головне — пропуск в ексклюзивні ігрові події і турніри, які скоро запустяться. Ці турніри дозволять вигравати грошові та ігрові призи не тільки кіберспортсменом, а й звичайним гравцям », — підкреслив глава напрямки телеком-проектів видавничого підрозділу Wargaming Олексій Олехнович.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *