Даррену Вудсу, який колись спонсорував профі 888, пред’явлені звинувачення

Вудс, колишній спонсор профі 888 і володар браслету World Series of Poker, з’явився в Королівський суд Шеффілда. Йому пред’явлені звинувачення у шахрайських іграх в онлайн покер з січня 2007 року по січень 2012 року.

У 2011 році цей гравець став чемпіоном WSOP, коли серед його суперників по фіналу були Габріель Нассіф і Річард Ліндейкер. Він забрав перший приз у розмірі $213 431 і трофей, який жадає роздобути кожен професіонал покеру.

У той час Вудс був спонсорованим гравцем на 888, шановним тренером по Лімітно Холдему на PokerStrategy і аффилейтом обох компаній. А в грудні 2011 року користувач форуму 2+2 feruell опублікував велику і докладне повідомлення, в якому звинувачував його в змові на 888 Poker і iPoker.

Перед написанням цього поста feruell консультувався з групою регулярів 888 Poker. Вони були впевнені, що Вудс, відомий у цьому румі як Dooshcom, вступив у змову з власником аккаунта Benkaremail, а також з користувачами Dingdonk1984 і Salamdolphie в iPoker. Гравці направили докази у відділи по боротьбі з шахрайством обох компаній, акаунт Даррена в 888 був заблокований, і після цього ніякої інформації про даній справі не надходило.

Через три роки газета Grimsby Telegraph повідомила, що Вудс і його батько Мортеза Гарун постали перед Королівським судом Шеффілда. Їх звинувачують в організації договірного матчу» з онлайн покеру шляхом змови і мультиакаунтингу.

Доки 29-річний Даррен і 56-річний Мортеза відкидають звинувачення з тринадцяти епізодів, які мали місце в період з січня 2007 року по січень 2012 року.

Схоже, що інформація, яка надходить із залу суду, зосереджується, в основному, на свідченнях батька. Він визнає, що дав синові документи, щоб той міг відкрити фальшиві покерні акаунти, але був упевнений, що не робить нічого протизаконного.

Поки невідомо, чи обвинувачується Вудс у втручанні в ігри, в яких він брав участь. Його можуть звинувачувати і у відкритті фальшивих акаунтів з використанням чужих документів, що призвело до отримання ним як аффілейтом доходу £147 266.