Sony скасувала присвячену PlayStation 5 презентацію

Sony скасувала презентацію, пов’язану з PlayStation 5. Компанія заявила в Twitter PlayStation, що зараз невідповідний час для розважального заходу.

«Ми розуміємо бажання гравців всього світу побачити ігри для PS5, але вважаємо, що зараз невідповідний час святкувати», — йдеться в заяві Sony. Компанія відзначила, що навмисно відступає вбік, щоб «більш важливі голоси були почуті». У коментарях під постом скасування презентації, присвяченій консолі нового покоління, зв’язали з протестами в США.

Присвячене PlayStation 5 захід був запланований на 4 червня о 23:00 за московським часом. Sony анонсувала івент, запрошуючи користувачів поглянути на «майбутнє ігор на PS5». Поінформовані джерела Bloomberg і VentureBeat заявили, що компанія збирається або представити PlayStation 5, або показати перші ігри для консолі.

Раніше президент Sony Interactive Entertainment (SIE) Джим Райан (Jim Ryan) розповів, що вартість приставки нового покоління буде оптимальною з точки зору ціни і якості. Райан розраховує, що велика частка геймерів залишиться на PlayStation 4, і Sony бачить в цьому хорошу можливість для отримання прибутку.

30 травня Google скасувала презентацію нової версії операційної системи для смартфонів. Компанія помітила, що хотіла б розповісти про Android 11 якомога більше, але «зараз не час святкувати».

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *