Газпромбанк запустив дебетову карту для геймерів


Газпромбанк (ГПБ) в партнерстві з VISA і FACEIT запустив дебетову карту для геймерів, які беруть участь в командних онлайн-іграх Dota2 і Counter-Strike: Global Offensive. Про це розповіли в прес-службі банку.

У повідомленні наголошується, що користувачі, що здійснюють покупки по карті для геймерів на суму від 3 тисяч рублів в тиждень, отримають ексклюзивний доступ до турнірів на платформі FACEIT і зможуть взяти участь в боротьбі за призовий фонд у 450 тисяч доларів в обох дисциплінах командних ігрових турнірів, які почнуться в червні 2020 року. Ця сума буде розподілена серед учасників в перші три місяці змагання як в ігрових поинтах FACEIT, так і в рублевих грошових коштах. Крім стартових призових, гравці можуть щомісяця розраховувати на новий призовий фонд. Поінти FACEIT можна буде обмінювати на призи: віртуальні товари для ігор, оформлення персонажа, офіційну продукцію з символікою професійних команд.

ГПБ знову робить ставку на персоналізацію — цього разу в стрімко розвивається сегменті, відзначає перший віце-президент, член правління Газпромбанку Олексій Попович. «Упевнений, що нова карта буде користуватися попитом, адже зараз аудиторія кіберспорту в Росії налічує близько 10-12 мільйонів чоловік і, за прогнозами, буде щорічно рости на 20 відсотків», — прокоментував Олексій Попович нове партнерство Газпромбанку.

Як зазначив директор зі стратегічних партнерств і роботі з Фінтех Visa в Росії Євген Зелений, новий продукт орієнтований на те, що в першу чергу потрібно користувачеві, а саме винагороду за успіх реальними матеріальними призами. За його словами, кількість одночасних гравців в CS: GO і Dota, досягло рекордних 1,3 мільйона і 800 тисяч відповідно.

«Ця програма є відмінним прикладом того, як бренди можуть об’єднуватися і робити чималий внесок в розвиток конкурентоспроможних екосистем, що є надзвичайно важливим для FACEIT», — вважає співзасновник і генеральний директор FACEIT Нікколо Майсто.

Газпромбанк став першим в світі банком, який приєднався до глобального партнерства Visa і FACEIT по запуску програми, орієнтованої на масовий кіберспорт в Росії, підкреслили в прес-службі кредитної організації.

Восени 2019 року компанії Visa і FACEIT, найбільша в світі незалежна платформа для проведення ігрових змагань, уклали угоду про створення нової ігрового середовища для любителів кіберспорту. В якості першого ринку для запуску проекту, присвяченого декільком кіберспортивного дисциплін, була обрана Росія. Тоді ж партнери заявили, що в проекті бере участь один з провідних російських банків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *