Розкрито терміни виходу GTA 6


Підвищені витрати на маркетинг корпорації Take-Two Interactive (володіє студією Rockstar Games) можуть бути пов’язані з виходом нової частини GTA. Про це повідомляє видання VentureBeat з посиланням на аналітика інвестиційної компанії Stephens Джеффа Коена (Jeff Cohen).

Аналітик проаналізував прогнозовані витрати американської компанії на 2024 фінансовий рік, який почнеться в квітні 2023 року. Виявилося, що видавець повідомив про збільшення маркетингових витрат до 89 мільйонів доларів. За словами Коена, це більш ніж удвічі перевищує маркетинговий бюджет Take-Two за будь-який інший рік.

У записці для інвесторів фахівець зазначив, що подібне збільшення бюджетів може вказувати на реліз великого тайтла, яким швидше за все стане Grand Theft Auto VI. «Збільшення бюджетів на маркетинг дозволило дуже точно передбачити дату появи Red Dead Redemption 2 до офіційного анонса», — підкреслив Джефф Коен. Таким чином журналісти розкрили терміни виходу GTA 6: в період з квітня 2023 року по березень 2024 року.

Видання VentureBeat також припустило, що безпосередній розробник ігор серії GTA компанія Rockstar Games не поспішає випускати новий реліз. Це може бути пов’язано з тим, що актуальна гра серії — GTA V — досі приносить компанії гроші, а також з тим, що в 2018 році вийшла Red Dead Redemption 2. Також компанія, на думку журналістів, має намір вивчити можливості приставок нового покоління Sony PlayStation 5 і Xbox Series X і дочекатися поширення даних консолей серед великої кількості геймерів.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *