Названі найпопулярніші ігрові приставки


Sony PlayStation 2 залишається найпопулярнішою приставкою на ринку, а всього в світі було продано більше 1,56 мільярда консолей компанії. Про це з посиланням на власне дослідження повідомляє портал LearnBonds.

За оцінкою аналітиків, що вийшла 2000 року PlayStation 2 розійшлася тиражем 157 мільйонів екземплярів, її частка на глобальному ринку склала близько 10 відсотків. На другому місці знаходиться кишенькова Nintendo DS (154,9 мільйона штук), на третьому — пристрої лінійки портативних пристроїв GameBoy (118,69 мільйона). Лише одна приставка з девайсів першої десятки — PlayStation 4 — є представником актуального покоління і підтримується виробником. Станом на березень 2020 року, в світі було продано 109,86 мільйона одиниць консолей.

Аналітики пояснили популярність PlayStation 4 високим ступенем лояльності споживачів до бренду Sony і усталену думку про перевагу приставки японського виробника над конкурентної моделлю Xbox. Також однією з причин успіху консолі від Sony назвали більшу кількість ігрових релізів від незалежних розробників.

При цьому портал LearnBonds вважає, що продажі PlayStation 4 не перевищать продажу випущеної 20 років тому консолі. Такий висновок пояснили швидким запуском приставки нового покоління від Sony і інтересом геймерів до більш продуктивним девайсів.

Раніше в мережу виклали корпоративний документ Sony, в якому описувалися переваги приставки PlayStation 5 над попередніми консолями серії. Зокрема, розробники пообіцяли збільшити швидкість обробки ігрових даних в сто раз, щоб максимально скоротити час завантаження. Реліз приставок від Sony і її конкурента Microsoft має відбутися до кінця 2020 року.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *