90-річна бабуся стала найстарішим блогером-геймером


90-річна бабуся з Японії захопилася веденням ігрових стрімів і потрапила в Книгу рекордів Гіннесса як найстаріший у світі геймер, провідний YouTube-канал. Про це повідомляється на сайті Книги рекордів Гіннесса.

Японка Хамако Морі (Hamako Mori), відома в Мережі як блогер Gaming Grandma, народилася 18 січня 1930 року. Вона почала грати у відеоігри, коли їй було 39 років, інтерес до них їй прищепили діти. «З боку це виглядало весело, і я вирішила спробувати. Спочатку я приховувала своє захоплення і грала, поки мене ніхто не бачить », — розповіла Морі.

Всі ці роки жінка колекціонувала ігрові консолі. Першою з них була Cassette Vision, випущена в Японії в 1981 році. Зараз геймерша використовує для ігор PlayStation 4. «Спочатку мені було важко її освоїти, але новітні екшн-гри з усією їх видовищністю змусили мене розібратися з технікою. Тепер я буквально одержима всіма цими нововведеннями », — зізналася жінка.

Кілька років тому Морі вирішила, що грати тільки для себе марно, і завела канал на YouTube, щоб ділитися своїм ігровим досвідом з іншими людьми. Незабаром стрім літній японки почали набирати тисячі переглядів, а на її канал підписалися понад 188 тисяч осіб.

Морі зізналася, що ігри змушують її почувати себе молодою і надають їй сили. «Після стількох років я зрозуміла, що ігри — це моє покликання. Я насолоджуюся життям, і це прекрасно », — розповіла пенсіонерка.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *