Опубліковано перший скріншот S.T.A.L.K.E.R. 2


Студія GSC Game World опублікувала перший офіційний скріншот гри S.T.A.L.K.E.R. 2. Розробники приурочили публікацію до річниці виходу першої частини гри, повідомляється в групі проекту в Facebook.

До першого, за словами студії, скриншоту гри, GSC Game World додала заява. У ньому компанія привітала геймерів з річницею виходу гри «S.T.A.L.K.E.R .: Тінь Чорнобиля»: «Ви змінилися, ставши справжніми сталкерами. Ви зробили цей день назавжди особливим ». У повідомленні говориться, що S.T.A.L.K.E.R. 2 є найбільш амбітним і наймасштабнішим проектом студії на даний момент.

Також українські розробники звернули увагу на карантинні заходи у зв’язку з пандемією коронавируса: «Зараз багато хто з вас змушені перебувати вдома. Тому сьогодні хочеться відкрити завісу таємниці над тим, чим ми зайняті ». GSC Game World заявила, що офіційний скріншот є першим поглядом на нову гру і важливим, «але не єдиним подарунком у 2020 році».

Офіційний анонс S.T.A.L.K.E.R. 2 відбувся в травні 2018 року. Про те, що GSC Game World займається розробкою нової серії, заявив генеральний директор студії Сергій Григорович.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *