Інвестори цікавляться ігровою зоною в Сочі

iigz
Юрій Красовський, один із власників компанії «Оскар ярд кепітал», дав інтерв’ю журналу Betting Business Russia. Він заявив, що вже є бажаючі інвестувати в проект сочинської гральної зони. Як відомо, місце розташування майбутніх гральних закладів владою ще не вибрано. Красовський каже, що зараз як основний варіант розглядається спортивний об’єкт «Гірська карусель», побудований в околицях Сочі до Олімпіади.

За словами бізнесмена, прибуток від вкладених коштів буде прямо залежати від наявності конкурентів. Тому важливо обмежити кількість ліцензій, інакше у інвесторів може пропасти інтерес до проекту. А «Гірська карусель» — дорогий об’єкт, і ті, хто витратив на нього гроші, хочуть отримувати якийсь дохід.

«Будь-який інший проект, який відкриється в Сочі, відтягне відвідувачів з «Гірської каруселі». Тому дуже важливо видати лише одну ліцензію», — зазначив Красовський.

Агентство «Інтерфакс» повідомило, що влітку в Сочі приїхали на 22% більше туристів, ніж за аналогічний період 2013 року. А з початку поточного року головний російський курорт відвідали близько 5 000 000 відпочиваючих. Прес-служба міської адміністрації запевняє, що за підсумками 2014 року зростання потоку туристів складе не менше 30%.

Про гральну зону в Сочі — відеосюжет телеканалу «Росія 24″


Однак у мерії вважають, що і цього недостатньо, адже загальна місткість готелів і санаторіїв в місті зросла вдвічі. Тому зараз чиновники ламають голову над тим, як залучити в наступному році ще більше туристів.

Влада Сочі збираються провести масштабну рекламну кампанію, яка у вигідному світлі представить можливості цього курорту. Це буде презентація сорока санаторних, гірськолижних і готельних комплексів, і вона повинна відбутися в усіх російських мегаполісах, а також у Мінську, Баку та в Китаї.