Пояснено відсутність монтування в новій Half-Life


Програміст Valve Робін Уолкер пояснив відсутність монтування в грі Half-Life: Alyx. Ігровий предмет виявився занадто громіздким і міг викликати неправильні асоціації, повідомив Уолкер в інтерв’ю Kotaku.

Розробник зазначив, що для багатьох серія Half-Life асоціюється з протагоністом Гордоном Фріменом і його базовим зброєю. Уолкер пояснив, що Valve планувала додати в нову гру культовий для фанатів інструмент, але зіткнулася з певними труднощами. Спочатку розробники хотіли зробити монтировку основною зброєю, за допомогою якого гравець повинен був проходити певні квести. «Ми втратили півтора року життя, намагаючись адаптувати монтировку в VR-грі», — зізнався Робін Уолкер.

За його словами, основна проблема додавання монтування в Half-Life: Alyx була пов’язана з тим, що гравець постійно зачіпав нею за навколишні предмети: «У реальному житті ви б відчули, як ваша рука сіпнулася, але в VR немає зворотного зв’язку». Також творцям гри не сподобалося, як гравці застосовували зброю в ближньому бою.

Ще однією причиною відсутності інструменту стали неправильні асоціації, які викликала монтування: «Геймерам здавалося, що вони грають в Гордона Фрімена». Уолкер підкреслив, що Valve прагнула показати унікальність іншого героя серії — Алікс — і тому вирішила не відволікати фанатів культовим зброєю.

Half-Life: Alyx, яка є приквелом до другої частини серії, була анонсована в березні 2019 року. У продажу гра з’явилася 23 березня. Дія Alyx відбувається між першою і другою частинами серії, сюжет присвячений героям Алікс і Елаю, що створює опір інопланетним загарбникам. Half-Life: Alyx була розроблена з нуля і доступна тільки на пристроях з VR-шоломами.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *