Valve пояснила затримку Half-Life 3 «тупістю»


Засновник компанії Valve Гейб Ньюелл пояснив, чому його компанія довгий час не випускала ігри серії Half-Life. Запис інтерв’ю з Ньюеллом доступна на YouTube-каналі видання IGN.

На питання про розвиток серії ігор і Half-Life 3 глава Valve відповів, що студія не женеться за фінансовими показниками, так як їх гри повинні виконувати певні функції. «Можливо, ми занадто тупі, і тому не випускали нову частину», — сказав Ньюелл. За його словами, вихід нової частини культової серії легко міг би поліпшити фінансові показники компанії.

Також глава Valve зазначив, що його команда не грає за правилами індустрії і дуже хоче отримати відгуки, навіть негативні, від нової гри Half-Life: Alyx: «Ми хочемо знати, чи в правильному напрямку рухаємося». Він сказав, що ринок VR дуже обмежений, тому Valve потрібні відгуки геймерів, щоб в майбутньому випускати нові проекти, засновані на віртуальній реальності.

На початку березня розробник Valve Робін Уокер заявив, що компанія має намір розвивати серію Half-Life. На питання, чи збирається студія коли-небудь випустити Half-Life 3, Уокер відповів ухильно. За його словами, багато в команді розробників сподіваються, що гра Alyx не стане останньою.

Half-Life: Episode Two є останньою грою серії, вона була випущена в жовтні 2007 року. Довгий час в ігровому співтоваристві ходили чутки про вихід Half-Life 3, яка повинна була стати завершальною грою серії і дати відповіді на всі сюжетні питання, але вони не підтвердилися.

Реліз гри Half-Life: Alyx, яка буде доступна виключно на гарнітурах VR, відбудеться 23 березня. Гра буде присвячена створює опір Алікс і Елаю, сюжет буде розвиватися між першою і другою частинами серії. 2 березня Valve показала геймплей нової гри на своєму YouTube-каналі.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *