203-кілограмовий геймер схуд удвічі і став інструктором з особистісного росту


Важив більше двох центнерів геймер з англійського міста Джіллінгем, графство Кент, схуд удвічі і став інструктором з особистісного росту. Про це повідомляє видання Daily Star.

36-річний Девід Брейкер (David Breaker) проводив по 14 годин на день, граючи в World of Warcraft. Він прокидався в середині дня і починав ігровий марафон. Через такого способу життя його вага виріс до 203 кілограмів.

Через зайвої ваги та ігрової залежності у брейкерів з’явилися суїцидальні настрої. «Нормальні речі, такі як похід на роботу або проведений з родиною час, стають вторинні по відношенню до гри. Коли таке відбувається, це страшно », — зізнався чоловік.

Кілька років тому лікар сказав брейкерів, що він не доживе до 35 років, якщо продовжить проводити стільки часу за комп’ютером. Після цього чоловік вирішив змінити своє життя. Він схуд на 32 кілограми завдяки здоровому харчуванню і вправам, а потім скинув залишився зайву вагу після операції по шлунковому шунтуванню. В результаті Брейкер схуд на 114 кілограмів.

Після цього він вирішив допомагати іншим людям і став вести курси здорового способу життя і здорового харчування.

Раніше повідомлялося, що шотландська медсестра схудла вдвічі після невдалої поїздки в Disney World, де її не пускали на атракціони через надмірної ваги. Жінка відмовилася від обідів з фастфуда, стала їсти здорову їжу і відвідувати спортзал.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *