Геймери назвали кращу гру десятиліття

Агрегатор рецензій Metacritic опублікував рейтинг кращих ігор десятиліття на думку користувачів. Перше місце в топі отримала відеогра The Last of Us.

Пригодницький бойовик, що вийшов в 2013 році для консолі PlayStation 3, отримав 331 згадка в рецензіях користувачів. На друге місце поставили The Legend of Zelda: Breath of the Wild, яка була випущена в 2017 році для приставок Nintendo Switch і Wii U. На третьому рядку розмістили рольової бойовик The Witcher 3: Wild Hunt, розроблений за мотивами серії романів «Відьмак» Анджея Сапковського і вийшов в 2015 році.

У десятку кращих, на думку геймерів, проектів також увійшли Red Dead Redemption 2, Mass Effect 2, Bloodborne, The Elder Scrolls V: Skyrim, God of War і Grand Theft Auto V. Замикає десятку випущений в 2011 році рольової бойовик з відкритим світом Dark Souls. Користувачі Metacritic також назвали кращі ігри 2019 року, в якому на перший рядок геймери поставили Resident Evil 2. Голосування проводилося серед 2600 користувачів ресурсу.

На початку грудня 2019 року Metacritic опублікував список кращих ігор десятиліття, складений на основі оцінок критиків. Перше місце зайняла вийшла в 2017 році гра The Legend of Zelda: Breath of the Wild. 17 грудня агрегатор назвав гірші гри минає, самим провальним проектом визнали рольової бойовик Eternity: The Last Unicorn.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *