Apple випустить ігровий комп’ютер


Корпорація Apple планує випустити комп’ютер для відеоігор. Компанія збирається анонсувати модель для кіберспортсменів на заході в червні 2020 року, передає Patenty Apple.

Модель, орієнтована на професійних геймерів, матиме високу продуктивність і ціну. Про це виданню повідомило джерело з Тайваню. Комп’ютер випустять або в форм-факторі моноблока, або у вигляді ноутбука з великим дисплеєм. Вартість девайса становила 5000 доларів.

Інсайдер передає, що збіркою комп’ютера займуться компанії Quanta, TSMC, виробник корпусів Hongzhun і Kecheng і інші підрядники Apple. За інформацією видання, реліз принципово нового апарату в лінійці Mac відбудеться на червневій конференції розробників WWDC 2020.

Джерело запевняє, що Apple зацікавлена ​​в зростаючому ринку кіберспорту і відеоігор. Зокрема, він нагадує, що у вересні корпорація запустила ігровий сервіс Arcade, доступний за передплатою майже на всіх пристроях екосистеми Apple. При цьому основна лінійка комп’ютерів Mac орієнтована, в першу чергу, на роботу і творчість, але не на відеоігри.

Найпродуктивнішим комп’ютером Apple на даний момент є Mac Pro.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *