Названо термін появи гральної зони в Криму

Влада Криму назвала термін появи гральної зони на півострові. За словами глави республіки Сергія Аксьонова, будівництво почнуть у першому кварталі майбутнього року, передає РБК. Він запевнив, що інвестиційні угоди вже укладені, і зараз ведеться проектування

Землю під гральну зону вже виділили. «Гральна зона буде в селищі Кацивелі, на його околиці, заважати нікому не буде», — сказав Аскенов і висловив надію, що в майбутньому зона буде приносити доходи до бюджетів різних рівнів.

Йдеться про гральну зону «Золотий берег», її появу схвалив колишній прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв. Її площа повинна скласти 146,8 тисячі квадратних метрів. Жителі півострова поставилися до ідеї скептично: вони злякалися, що гральна зона погано позначиться на туризмі, приверне кримінал і розпустить молодь.

Гральний бізнес з 1 червня 2009 року заборонений на території Росії скрізь, крім спеціально організованих зон. Їх було затверджено чотири: «Сибірська монета «в Алтайському краї,» Азов-Сіті «в Краснодарському краї на Азовсько-Чорноморському узбережжі Кавказу,» Примор’я «поруч з Владивостоком і» Янтарна» на Балтійському узбережжі Калінінградської області. Від «Азов-Сіті» у підсумку відмовилися.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *