Творець Half-Life заступився за Cyberpunk 2077


Засновник студії Valve Гейб Ньюелл (Gabe Newell) вважає, що творці Cyberpunk 2077 не заслуговують такої критики, яку вони отримали. Про це Ньюелл заявив в інтерв’ю новозеландському виданню 1 News.

Глава Valve зізнався, що пройшов Cyberpunk 2077 на ПК і вважає, що в проблемах продуктивності, з якими зіткнулися користувачі консолей, немає нічого екстраординарного. «Я дуже переживаю через ситуацію, в якій опиняється кожен розробник ігор», — зауважив підприємець, пояснюючи, що від багів і збоїв у грі не застрахована жодна студія. «Все, що я знаю — на ПК є безліч щасливих гравців Cyberpunk 2077», — підсумував Ньюелл.

Керівник створила серію ігор Half-Life студії заступився за команду CD Projekt RED, пояснивши, що гра показує, що в неї була вкладена колосальна праця. «Несправедливо кидати каміння в розробника просто тому, що він випустив щось складне і амбітне»,-заявив Ньюелл, уточнивши, що люди зляться, тому що їм не все одно.

Також Гейб Ньюелл зізнався, що іноді отримує образливі електронні листи, пов’язані з тією чи іншою грою Valve. На думку підприємця, на них немає сенсу публічно звертати увагу і відповідати — тільки витягувати з них урок. «Вважаю, що вони зможуть зробити своїх клієнтів щасливими з плином часу», — описав майбутнє розробників CD Projekt RED Ньюелл.

Раніше анонімні співробітники CD Projekt RED пояснили, що провал Cyberpunk 2077 був викликаний неконтрольованими амбіціями керівництва, поганим плануванням і технічними недоліками. За їхніми словами, багато локацій і новинки були загублені через те, що розробники просто не встигали завершити гру.

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *