Бравл старс / Brawl stars — ази гри

Браво Старс — це одна з найкрутіших і популярних ігор за останні кілька років. Ця гра полонила багатьох гравців по всьому світу і поєднала в одній точці. Основна мета «Brawl Stars» це битви між крутими бійцями. На початку вашим першим бійцем буде Шеллі шотган. Ця красуня вміє влучно стріляти і готова убити своєю силою всіх. Крім Шеллі в грі буде безліч інших бравлерів з особливими вміннями та бойовими навичками.

https://youtu.be/Q4fM0yzQIWQ

Бійці Бравл Старс діляться на кілька класів: воїни, стрілки, важкоатлети, метальники і підтримка. У ці загони входять кілька бравлеров, але є й інші, в яких складається тільки один персонаж. Серед них: відбиває, блискавичний вбивця, потайний вбивця, вбивця з отрутою і заклинатель вогню. Щоб отримати того чи іншого бійця, вам потрібно проходити Бравл Пасс, трофейну дорогу, відкривати ящики і мега ящики. Прокачивайте своїх бравлеров, щоб стати зоряним гравцем!

У розділі ігор «Браво Старс», ви зможете зануритися в світ пригод і гарячих битв. Тут кожен зможе знайти гру за смаком — від перестрілок на арені до логічних головоломок. Ви будете брати участь в самих грандіозних битвах, Крафт і створювати нові карти, отримувати безкоштовно геми, збирати пазли і просто круто проводити свій час разом з популярними бравлерамі. Тут зібрані найяскравіші, цікаві та динамічні ігри!


https://youtu.be/CI0HGqSXAr4

Рубрика: News

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *