Названо найпоширеніші баги Cyberpunk 2077


CD Projekt RED назвала найпоширеніші проблеми і баги Cyberpunk 2077. Список опублікований на сайті компанії.

Згідно з повідомленнями геймерів, трійку найпоширеніших проблем в грі очолює баг під назвою «Аудієнція». У разі його появи Такемура-особистий охоронець одного з сюжетних персонажів гри Сабуро Арасакі — не дзвонить головному герою, навіть якщо виконані всі інші сюжетні завдання. Баг » Напад кіберпсихозу: дим над водою» описується як помилка завдання, коли воно не відзначається в журналі гравця як виконане.

Проблема «трансцендентний досвід» пов’язана з відсутністю другорядного персонажа Стефана. Відповідно, гравець не може взяти квест у нього і виконати завдання.

Представники CD Projekt RED подякували всім користувачам, які повідомляли студії про багів в грі. Також розробники заявили, що або усунули більшу частину неполадок, або працюють над вирішенням проблем.

Повернення Cyberpunk 2077 в магазин для PlayStation, з якого тайтл прибрали в кінці року, відбулося 21 червня. Незважаючи на появу гри в PS Store, представники Sony попередили геймерів про можливі проблеми — особливо, на консолі минулого покоління PlayStation 4.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *