Хансен і Блом залишають Full Tilt?

poker
Поширюються чутки про те, що Віктор «Isildur1» Блом і Гус Хансен розлучаються з Full Tilt. Жодних офіційних заяв від представників руму з цього приводу не було, однак портрети обох гравців зі стартової сторінки сайту видалені. Балачки в інтернеті про місце цих профі в компанії почав якийсь TheRealTomas, опублікував повідомлення на форумі 2+2.

Він поцікавився, чому про них немає інформації на сайті Full Tilt і не звільнили їх від роботи.

У своєму пості наглядова користувач також зазначив, що на ЕРТ в Лондоні Блом грав без нашивки руму, а це натякає на те, що він вже не представляє бренд.

Ще одна ознака того, що співпраця між Full Tilt і Хансеном може закінчитися, з’явився близько місяця тому, коли гравець не з’явився на розрекламований хедз-ап. Щоб влаштувати невелику галас навколо руму, Гус і Віктор повинні були зіграти матч за $50 000. Однак в останній момент Хансена замінив Джейк Коді.

Full Tilt Poker — Million Dollar Cash Game Season 5 Episode 1 — віео

Чи вірні ці чутки — ще невідомо, але в останні кілька місяців розставання гравців зі спонсорами стає чимось на зразок тренда. Так що не дивно, якщо ці двоє профі високих лімітів стали новими жертвами змін в покерной економіці.