PokerStars анонсує MicroMillions 9

wp4_3-i3459
Оголошено розклад дев’ятого сезону MicroMillions, який пройде 6 — 16 листопада і буде складатися з 100 турніри з гарантованим призовим фондом $5 000 000. Враховуючи бай-іни від $0,11 до $22, ця серія, безумовно, доступна всім бажаючим витратити трохи часу на гру.

Флагманський турнір Main Event з бай-іном $22 може похвалитися гарантією $1 000 000, і це означає, що хтось піде з величезною сумою грошей, зробивши мізерну інвестицію. Крім звичайного розмаїття ігор, пропонованих в серії, супер-нокаути і прогресивні супер-нокаути, безумовно, привернуть увагу, оскільки вони завжди виявляються дуже популярними.

Повний розклад доступний на сайті PokerStars.

Bubble Dash — це турнір особливого формату, дебютує на MicroMillions. Він розроблений таким чином, щоб гарантувати швидке досягнення бабла. Спочатку рівні блайндів змінюються дуже швидко, а потім, у міру збільшення призових, поступово подовжуються.

Такі турніри не тільки забезпечують швидке настання ІТМ, але і роблять набагато глибше гру на пізній стадії. Це робить їх менше схожими на лотереї і більше залежать від майстерності.

Для кожної великої турнірної серії складається таблиця лідерів, вознаграждающая найкращих і стабільних гравців, і MicroMillions 9 — не виняток. Той, хто після 10 днів гри очолить лидерборд, отримає квитки на Sunday Million на шість місяців, тобто двадцять шість квитків за $215. Зайняли з 2-го по 9-е місця запрацюють по п’ять таких квитків, а розмістилися на позиціях з 10-го по 100-ю отримають по одному квитку. Це додатковий стимул для гри в серії.

До цього часу минуло вісім сезонів, в яких було розіграно понад $67 000 000 призових. Було скоєно майже 11 000 000 входів у турніри, а найбільший поки приз — $160 000 — виграв у MicroMillions 5 угорський гравець stygher.