PokerStars зменшив винагороди для Supernova Elite на 2015 рік

Woman
Для гравців зі статусом Supernova Elite на PokerStars є погана новина. Вона полягає в тому, що в наступному році вони отримають винагород приблизно на $5 200 менше, ніж у минулому. А хороша новина полягає в тому, що програма, як і раніше принесе гравцям шестизначні суми ($100 000 +). Зниження вэлью на 5% — це значно менше, ніж спочатку побоювалися користувачі з високим обсягом гри.

Крім того, скорочення проявиться, в основному, як зменшення кількості безкоштовних турнірних квитків на події деяких серій руму: WCOOP, TCOOP і SCOOP. В результаті, до 2016 року відчуватися наслідки не будуть, оскільки гравці, що досягли статусу » Супернова Еліт в 2014 році, отримають вільний вхід у турніри PokerStars, які будуть проходити в 2015 році.

За прогнозами, до цього рівня в нинішньому році доберуться приблизно 400 користувачів. Як очікується, зміни в політиці PokerStars збережуть руму за рік близько$2 080 000 ($5 200 * 400). Тим не менш, ймовірно, що в майбутньому з’являться інші погані новини, т. к. найпопулярніший у світі покерний оператор вже дав зрозуміти, що має намір здійснити більш великі і радикальні зміни.

Стів Дей, керівник відділу рингових ігор і VIP-клубу PokerStars, повідомив: «Хоча в нинішньому році ми виробляємо тільки одне це зміна, взимку був проведений глибокий аналіз VIP-клубу PokerStars. Ми розглядаємо можливість реалізації більш значних змін в 2016 році. Подробиці будуть доступні у другій половині 2015 року».

Стабильный заработок на покере PokerStars (Стратегия) — видеоурок

З тих пір, як кілька місяців тому Amaya Gaming придбала Rational Group, в діяльності цього руму відбуваються суттєві зміни, пише worldua.info, які не викликають захоплення у його регулярів. Одна з таких змін — перший запуск на PokerStars СНД з джекпотом Spin & Go. Про це форматі регуляри кажуть, що він перетворює покер з гри майстерності в чистий гемблінг, хоча раніше рум всіма силами намагався таке запобігати.