Full Tilt проводить нову рекламну кампанію

devushka_na_stole_dlya_pokera
Деякі з найбільш цікавих історій створюються або розповідаються на Full Tilt. Здатність поширювати їх і переживати внутрішнє задоволення від гри в покер або в слотах — це ключ до нового бренду закладу. Забігаючи вперед, продукти і маркетинг Full Tilt сильно концентруються на поширенні вражень гравців. Щоб підігріти апетит, нова серія рекламних роликів представить драму гри в закладі з точки зору користувача.

Завжди є інша сторона історії, так що кожне відео варто подивитися. Демонструючи типову битву умів за столами, реклама показує дві точки зору на одну роздачу, даючи уявлення про те, які історії розгортаються кожен день на Full Tilt.

Перший етап кампанії проводився в Англії, Шотландії, Уельсі та Північній Ірландії і був спрямований на подаючих надії покерних гравців. Вони могли створювати власні історії з дражливим пропозицією безкоштовних £10 від Full Tilt. Безкоштовні £10, доступні при реєстрації, дають користувачеві можливість випробувати гру на реальні гроші в закладі та відчути смак того, що доступно за столами цілодобово.

Кампанія буде проходити на телебаченні і в кінотеатрах, підвищувати обізнаність в інтернет-співтоваристві, з’являтися у пресі. Вона втілюється в життя творчою студією Simply Zesty, кістяк її складають два відеоролика — «Блеф» і «Колл». Ці красиві кліпи дебютують у Великобританії, а далі послідують інші ринки.

Full Tilt Poker — Million Dollar Cash Game Season 5 Episode 2

Керуючий директор Full Tilt Домінік Мансур заявив: «Ці сучасні відео демонструють саме те, чим є гра в нашому закладі. Протягом усього дня на Full Tilt відбувається психологічна війна, блеф, веселощі і драма. Дуже багато часу і зусиль було витрачено на нову кампанію, і ми хочемо поділитися з Великобританією першою нашою історією».