Даніель Неграну Джек Макклеленд входять в Зал Слави Покеру

680x1050
47-м та 48-м резидентами Залу Слави Покеру оголошені Даніель Неграну Джек Макклеленд. Новобранці будуть офіційно прийняті 8 листопада — за день до того, як в гральному залі binion’s розпочнеться фінал Основного Події WSOP. «Вітаємо нових членів Залу Слави Покеру, — заявив учасник керуючої ради Залу Тай Стюарт. — Незважаючи на розходження стилів, у цих двох гідних кандидатів є спільні риси. Обидва вони живуть покером і повністю присвячують себе йому».

Заклад binion’s має особливе значення для Джека Макклеленда, який на початковому етапі розвитку WSOP працював у тісному співробітництві з Джеком Биньоном.

Винуватець свята був головним організатором покерних турнірів в Лас-Вегасі і в усьому світі. У 1980-х роках він був турнірним директором WSOP, а з 2002 по 2013 роки керував покер румом Bellagio.

Джек, який зараз на пенсії, 40 років провів у бізнесі, в якому починав кар’єру як покерний дилер.

«Бути прийнятим в Зал Слави Покеру в 2014 році — це просто захоплююча перспектива, — сказав Макклелэнд. — Я дякую всіх учасників цього процесу, а також WSOP, WPT, всіх великих людей, яких я зустрів, і тих чудових людей, з якими працював протягом багатьох років. Спасибі вам за те, що надали мені цю честь. Я дуже вдячний».

Даніель Неграну є рекламним обличчям PokerStars. Він не тільки провідний представник найбільшого в світі оператора онлайн покеру, але і Гравець десятиліття за версією Global Poker Index.

Сумарний виграш канадського профі в живих турнірах становить $29 800 000, а після фінішу на другому місці в Big One for One Drop нинішнього року, він займає першу позицію в all-time money list. У нього шість браслетів WSOP і безліч інших титулів.

Даніель увійшов в число найпопулярніших покерних знаменитостей, завдяки привітному іміджу і незрозумілій здатності читати карти супротивників.