Комісія PokerStars на обмін валют обурює гравців

Poker-Girl-Model
Нещодавно повідомлялося про те, що компанія Amaya, власник PokerStars, готує кардинальні зміни в бізнес-моделі руму. Відразу ж після цього вона обклала комісією обмінні операції при введенні і виведенні коштів, на превеликий жаль для постійних клієнтів.

Один із сайтів розповідає про наслідки: «Це зміна положень та умов компанії торкнеться багатьох гравців у Канаді, Австралії та Європі. Вони мають рахунки на PokerStars в доларах США, а поповнюють їх з джерела у національній валюті (канадські і австралійські долари, євро, фунти). Ця зміна стосується тільки введення і виведення грошей, а не обміну, необхідного в тих випадках, коли гравець з рахунком в доларах сідає за кеш-стіл в євро або фунтах».

Далі повідомляється, що кілька користувачів спробували вивести кошти в іноземній валюті і відчули шок. Комісія склала близько 2,5% — довелося заплатити $25 за кожну виведену $1 000.

Сайт продовжує: «Реакція на ці заяви була досить гучною, багато гравці скаржилися, що зміна політики заподіє шкоду тим, хто грає в румі більше всіх. І це тоді, коли знижується велью VIP-програми, а трафік кеш-ігор падає з-за таких відволікаючих проектів, як Spin n Go і PokerStars Casino».

Минулого тижня з приводу вимальовуваних змін в покер румах Amaya (PokerStars, Full Tilt Poker) висловився виконавчий директор Americas Cardroom Філ Нэйги.

«Вся ця ситуація здається досить стандартної, коли компанія надходить таким чином, — припустив Нэйги, почавши з догляду з Full Tilt Poker спонсорованих профі Віктора Блома і Гуса Хансена. — Компанія витратила $4 900 000 000, і збирається повернути їх назад — щось в цьому роді. Вона скорочує витрати за рахунок усунення профі з команди, виходу з спонсорських контрактів в Канаді, реструктуризації бонусної програми; і я впевнений, що буде набагато більше. Це означає, що Amaya заробить купу грошей, але якою ціною? Покер вже ніколи не буде колишнім».

Реакція читачів не змусила себе чекати. Один з них зауважив: «Побачивши акцію Cage для високих лімітів та інші пропозиції Americas Cardroom, я вже хочу приєднатися до них. Очевидно, рум хоче отримати вигоду з можливого масового відходу хайролерів з Старзов».

На жаль, цей конкретний гравець знаходиться в штаті Нью-Джерсі. В даний час Americas Cardroom не приймає користувачів з цього штату, у зв’язку з директивою генерального прокурора.

«Я збираюся використовувати адресу мого кузена у Флориді, щоб грати в Americas Cardroom», — пообіцяв користувач.

В інтернеті відзначають, що нова комісія з обміну валют найчастіше стягується з британських гравців PokerStars. У одного з них зняли більше €80 висновок за €4 000, тому що рахунок був у фунтах.