AGA піддалася критиці за позицію щодо легалізації онлайн-гемблінгу

AGA піддалася критиці за позицію щодо легалізації онлайн-гемблінгу Зміна позиції Американської гральної асоціації (AGA) по легалізації онлайн-гемблінгу досі не дає спокою Джеффрі Хаасу, керівник американського підрозділу Party Poker. Він звинувачує професійне об’єднання в зраді, выразившемся у рішенні змінити підтримку узаконення азартних ігор в інтернеті на політику невтручання.

Висловлюючись по цій проблемі в інтерв’ю, топ-менеджер заявив: така різка зміна точки зору викликає відчуття, що організація вибрала дешевий і легкий шлях. Можливо, це було зроблено під тиском двох явних опонентів — магнатів наземних казино Шелдона Адельсона і Стіва Уїнна.

У цій публікації Хаас визнає, що гральний ринок Нью-Джерсі поки працює з показниками, небажаними з точки зору бізнесу. Він каже, що очікував даних в три-чотири рази краще тих, які досягнуті до цього часу.

Однак Джеффрі був щедрий на похвали, говорячи про професіоналізм і якості системи регулювання в штаті, і оцінив запровадження регулювання та операцій як беззаперечний успіх. Він також підкреслив, що, всупереч негативним прогнозам, немає жодного доведеного випадку гри неповнолітніх осіб.