Microgaming збирається випустити новий слот Game of Thrones

pok_devushki_19
Постачальник програмного забезпечення Microgaming планує випустити новий ігровий автомат під назвою Game of Thrones в грудні 2014 року. Ще в лютому компанія заявляла, що працює над слотом за мотивами телесеріалу «Гра престолів». В той час вона не оголошувала дату випуску, а тепер стало відомо, що нова гра вийде в грудні.

Оскільки цим ігровим автоматом займається Microgaming, гравці, безумовно, чекають, що він буде інноваційним. Адже у цього постачальника софта для онлайн-гемблінгу є досвід розробки таких успішних видеослотов, як Avalon II, Jurassic Park і ін. Втім, подробиць він не розкриває.

Роджер Раатгевер, виконавчий директор компанії, висловив радість з приводу того, що вона зуміла отримати права на розробку нового слоти за мотивами серіалу.

Раатгевер заявив, що Microgaming просто щасливий з-за можливістю спільно з каналом НВО працювати над автоматом, створюються на основі «вельми актуального» серіалу. Він сказав, що компанія планує використовувати різні особливості цього шоу, щоб випустити справжній шедевр. Директор висловив упевненість, що новий слот «стане фантастичним доповненням» до портфоліо фірмових ігор для онлайн казино від Microgaming. Він також повідомив, що шанувальникам розробника і закладам, які працюють на його програмній платформі, «є чого очікувати в цьому році».