Працювати на європейському покерному ринку стає важче

Виконавчий директор 888 Брайан Маттінглі в одному з останніх інтерв’ю поділився своїми думками про ситуацію в індустрії, заявивши, що він упевнений у майбутньому свого бізнесу. Однак можуть настати скрутні часи через зміни у сфері регулювання, неліцензованих операторів та економічну невизначеність, яка переслідує світ.

Серед проблем, на які звернув увагу Маттінглі, було набуття чинності нового британського закону. У ньому йдеться про введення 15-відсоткового податку на діяльність операторів, пов’язану з обслуговуванням місцевих гравців.

888 зареєстровано в Гібралтарі, а 40% своїх доходів отримує на ринку Великобританії, так що зміни його, звісно, торкнуться. Він підтримує відповідний судовий позов Гібралтарської асоціації беттінг і гемблінгу.

Маттінглі висловив думку, що новий податок і режим ліцензування не виглядають добре продуманими. Однак він повідомив, що з розумінням регулювання немає проблем і його компанія залишиться на британському ринку онлайн-гемблінгу.

Мається на увазі, зокрема, дотримання вимог уряду, у тому числі розкриття діяльності на сірих ринках, які приносять більше 3% доходів. Маттингли підкреслив, що це не є проблемою для 888, у якого є законні ліцензії для діяльності в кожній країні, де він працює і де ліцензії видаються.

Директор зберігає впевненість у потенціалі американського ринку, незважаючи на мінливу політичну ситуацію. Втім, він висловив здивування тим, наскільки довго розкручується бізнес у тих штатах, які легалізують онлайн гемблінг.