PokerStars підвищує рейк

Вчора PokerStars привселюдно оголосив, що здійснить радикальні зміни в розмірі рейка, зібраного в різних турнірах, кеш-іграх і новому форматі Spin & Go. Максимальна комісія у безлімітному і піт-лімітному хедз-апі від $0,25/$0,50 і вище подвоюється — з $0,50 до $1. Для столів з п’ятьма і більш місцями вона підвищується з $3 до $5.

В хедз-ап гіпер-турбо СНД рейк збільшується на всіх лімітах. Хоча загальні розміри бай-інів залишаються колишніми, переходить у призовий фонд сума зменшується. Наприклад, у такому СНД за $30 тепер в рейк буде йти $0,75, а раніше йшло $0,63 — комісія змінилася з 2,1% до 2,5%.

Більш радикальними є зміни в гіпер-сателітах — збір в аналогічному гіпер-сателіті за $30 підвищується з $0,59 до $1,03, тобто майже вдвічі.

У цьому місяці закінчить роботу акція «Битва планет» — щомісячне змагання гриндеров СНД. В рамках цього старого промоушену щорічно на призи йшло більше $2 500 000.

Мабуть, найбільше дивує те, що рейк підвищується у всіх недавно представлених лотерейних турнірах Spin & Go, доходячи до 6% на лімітах $3 $7 і до 5% на лімітах $15 і $30. Раніше на ліміти від $7 і вище комісія становила 4% і була кращою в індустрії.

Природно, пішла негативна реакція, і вже вчора в темі з цим оголошенням з’явилося 100 повідомлень, багато гравці висловили обурення і в Твіттері. Вже запланована сидяча страйк.

Зміни рейка в кеш-іграх, хедз-ап СНД і Spin & Go набирають чинності з 3 листопада. Це співпадає по часу з запуском британського клієнта PokerStars. Зміни в гіпер-сателітах будуть реалізовані у січні 2015 року.