«Кращого гравця в покер» звинуватили в нечесній грі Філ Айві

ayvic60bПредставники The Borgata Hotel Casino and Spa з Атлантик-Сіті подали позов до Федерального суду проти всесвітнього відомого гравця в покер Філа Айві-молодшого (Phil Ivey Jr), пише New York Post. Спортсмена звинувачують в тому, що час світової серії чемпіонату з покеру він використовував так звану тактику крайової сортування, коли дефект на картах допомагає гравцеві ідентифікувати їх.

Позивачі запевняють, що Айві завдяки здає знав, які карти лежать в колоді, так як дилер повертав «хороші» і «погані» карти таким чином, щоб мітки на них дивилися в різні боки. Це дозволяло Айві брати «хороші» карти, що давало йому значну перевагу в грі, стверджується в позові.

Отримати коментар адвоката спортсмена журналісти не змогли.

Це вже не перше звинувачення проти Філа Айві в нечесній грі. У Великобританії проти спортсмена був висунутий позов, в якому стверджувалося, що він заробив майже 12 мільйонів доларів за допомогою обману.

Філ Айві негласно вважається кращим у світі гравцем в покер. Він дев’ять разів вигравав браслети Світової серії покеру, переміг на турнірі Світового туру покеру і вісім разів потрапляв за фінальний стіл турнірів світового туру, що є рекордом.

На своєму сайті Айві порівнює себе з Майклом Джорданом, Тайгером Вудсом і Мухаммедом Алі.

При цьому спортсмен зізнається, що вчився грати в покер в Атлантік-Сіті в підлітковому віці, використовуючи підроблене посвідчення особи.