Вийшло продовження гри «Петька і Василь Іванович»

petkac7082

Компанія «Бука» випустила в Steam оновлену версію другої частини квесту «Петька і Василь Іванович». Про це http://gamerpro.org розповіли в прес-службі видавця.

Гра є другою частиною перезавантаженої серії, перша частина якої вийшла в лютому 2016 року. Перевидання гри додало підтримку всіх версій Windows, новий тип управління і оновлені локації для роботи з широкоформатними моніторами. Вартість гри складає 169 рублів.

«Поранений комдив Чапаєв намагається вплав перебратися через річку Урал, але ворожа випадкова куля наздоганяє його найневідповідніший момент. Здавалося б, надії на порятунок вже немає. Але раптово транспортний промінь з космосу доставляє Василя Івановича на корабель інопланетян», — йдеться в описі гри.

Оригінальна гра «Петька і Василь Іванович 2: Судний день» вийшла в 1999 році. Випуски циклу «Петька і Василь Іванович» натхненні народними анекдотами про командира Червоної армії і його вірного ординарця. Гра має безліч відсилань до ігор і фільмів, а також вважається одним з кращих російських квестів.