oli7d0

Американці прийшли за виграшем в тисячу доларів і отримали мільйон

Американська пара прийшла за виграшем в лотерею і отримала в тисячу разів більше грошей, ніж очікувала. Про несподіваною удачі розповів портал postup.brama.com.

Сідні Улі (Cindy Ooley) і її чоловік Стів приїхали за призом в тисячу доларів в лотерею Powerball в центральний офіс організації в Індіанаполісі. Як тільки вони зайшли, представники лотереї почали брати у здивованої увагою жінки інтерв’ю. У цей час її чоловік подивився на стіл, де лежав призовий чек, і ошелешено заявив: «Тут не тисяча доларів».

Представники лотереї підтвердили парі, що вони дійсно виграли мільйон. Американці спочатку дуже здивувалися, а після усвідомлення насамперед подзвонили в банк, щоб попередити про велику суму переказу.

 

Також по темі: Космічна лотерея

Улі виявила кілька старих лотерейних квитків, коли розбирала ящик столу. Вона перевірила, чи немає серед них виграшних. Один з них, придбаний у вересні, виявився виграшним — в ньому збіглися п’ять цифр з шести, але жінка була впевнена, що куш склав всього тисячу доларів. Жінка купує квитки вже кілька років два рази на тиждень, проте до цього жодного разу не вигравала жодного долара.

Пара поки не вирішила, на що витратить виграш.

Powerball — лотерея, квитки якої продаються в 44 штатах США. За її умовами, під час гри робиться вибір шести чисел з двох блоків: п’ять різних чисел з першого блоку (білі кулі) і одне число з іншого блоку (червоні кулі). Джекпот розігрується при збігу всіх шести чисел, однак виграш можна отримати і при збігу п’яти чисел з першого блоку. Ціна квитка становить кілька доларів.