У США заарештований глава покерного сайту Full Tilt » Клуб любителей покера, покер в регионах

У США заарештований глава покерного сайту Full Tilt

17:16, 4 липня 2012
Рей Бітар. Фото з сайту internetpokerguide.com

ФБР США заарештувало в нью-йоркському аеропорту Кеннеді Рея Бітара (Ray Bitar) - гендиректора покерного сайту Full Tilt. Про це пише Forbes з посиланням на неназвані джерела.

У розпорядженні видання опинився звернення Бітара, в якому глава Full Tilt стверджує, що сам здався владі.

Full Tilt був закритий в середині квітня 2011 року разом з чотирма іншими покерними сайтами. Тоді влада США висунула звинувачення в шахрайстві, відмиванні грошей, організації незаконних азартних ігор та інших злочинах 11 особам, причетним до організації ігор в онлайн-покер. Серед звинувачених був і Бітар, який на той момент вже знаходився в Ірландії.

У вересні того ж року прокурори звинуватили Full Tilt в роботі за принципом фінансової піраміди: сайт нібито продовжував роботу тільки за рахунок надходжень коштів від нових гравців. За версією слідства, з деяких рахунків були незаконно зняті 440 мільйонів доларів, у той час як інші гравці могли грати при нульових балансах.

Станом на березень 2011 року Full Tilt заборгував гравцям 390 мільйонів доларів, тоді як у сайту було лише 60 мільйонів доларів (до червня залишилося 6 мільйонів доларів). Керівництво повідомляло гравцям, що не може розрахуватися з-за судових постанов.

Битару загрожує до 145 років в'язниці; він не визнає свою провину. У своєму зверненні гендиректор Full Tilt зазначив, що останні 15 місяців він працював над поверненням грошей гравцям.

Влада США заборонила азартні ігри в інтернеті в 2006 році, після чого штаб-квартири сайтів переїхали в інші країни. Американські банки не повинні обробляти платежі, якщо відомо, що вони відбуваються між учасниками онлайн-ігор. Тим не менше багато банків співпрацювали з покерними сайтами за винагороду.