Нью-йоркський галерист зізнався у зв'язках з «гральної мафією» Клуб любителей покера, покер в регионах

Нью-йоркський галерист зізнався у зв'язках з «гральної мафією»

01:40, 13 листопада 2013
Співробітник поліції під час обшуку в галереї Хеллі Нахмада в Нью-Йорку
Співробітник поліції під час обшуку в галереї Хеллі Нахмада в Нью-Йорку

Відомий нью-йоркський галерист Хеллі Нахмад (Helly Nahmad), обвинувачений у зв'язках з американо-російської «гральної мафією», визнав свою провину. Свідчення Нахмад дав на засіданні суду, яке відбулося у вівторок, 12 листопада, повідомляє Associated Press.

34-річний Хеллі Нахмад - член впливової родини американських арт-дилерів, якої, зокрема, належить 300 робіт Пабло Пікассо, оцінюються в 900 мільйонів доларів. У причетності до незаконного грального бізнесу він був звинувачений у квітні 2013 року. В його галереї в Нью-Йорку тоді поліція провела обшук.

З урахуванням свідчень галеристу загрожує тюремне ув'язнення на термін до 18 місяців. Оголошення вироку Нахмаду призначено на 19 березня 2014 року.

Крім Нахмада обвинуваченими у справі про організацію незаконного грального бізнесу в Нью-Йорку проходять близько 30 осіб. У квітні 2013 року заочні звинувачення в рамках цієї справи були висунуті правоохоронними органами США російському підприємцю Алимжану Тохтахунова, відомого також під прізвиськом Тайванчик. Тохтахунов звинувачення категорично відкинув.

За версією американських правоохоронних органів, керували незаконним гральним бізнесом двоє вихідців з СРСР
Ілля Тринчер і його батько Вадим - професійні гравці в покер, які перемагали на престижних турнірах. Американські ЗМІ повідомляли, що через дружбу з Іллею Тринчером мільярдер Марк Ласри (Marc Lasry), що вважався претендентом на посаду посла США у Франції, був змушений відмовитися від цієї посади.