Росії знадобиться не менше 3 років на створення гральних зон - Клуб любителей покера, покер в регионах

Росії знадобиться не менше 3 років на створення гральних зон

20:23, 25 червня 2009
Фото з сайту destination360.com

На створення гральних зон в Росії знадобиться не менше 3-4 років. Про це заявив глава Федерального агентства з управління особливими економічними зонами (РосОЭЗ) Андрій Алпатов, передає РИА Новости.

"Якщо все робити за законом, то тільки від моменту створення до моменту, коли заїде бульдозер, тобто розпочнуться роботи з будівництва, проходить 1,5-2 роки", - пояснив він. Після цього ще 1,5-2 роки займає будівництво інфраструктури. "Все можна прискорити тільки з порушенням закону", - зазначив Алпатов.

Раніше заступник міністра фінансів Сергій Шаталов заявив, що гральні зони, куди з 1 липня передбачається перевести всі казино та гральні клуби в Росії, не готові прийняти бізнес до зазначеного терміну. За словами Шаталова, поки цей проект "не вийшов".

Відповідно до закону "Про держрегулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор", всі гральні заклади в країні повинні бути виведені в чотири спеціальні зони - в Алтайському і Приморському краях, Калінінградській області, а також на кордоні Ростовської області і Краснодарського краю. Однак жодна з них досі не готова, причому по зоні в Примор'ї немає навіть урядового розпорядження про її будівництво.

Всі прохання відстрочити або скасувати висновок гральних клубів у спеціальні зони не знайшли підтримки в уряді. У травні поточного року президент Росії Дмитро Медведєв на зустрічі з керівником Федеральної податкової служби Михайлом Мокрецовым підкреслив, що ніяких змін при вступі в силу закону про азартні ігри не відбудеться.

Смотрите ortomol.ru ортомол витамины.