Правила для клубів спортивного покеру будуть встановлені в Москві - Клуб любителей покера, покер в регионах

Правила для клубів спортивного покеру будуть встановлені в Москві

57
Клуби спортивного покеру - це один з трьох видів діяльності, які поряд з тотализаторами і букмекерськими конторами будуть дозволені в Росії після виведення грального бізнесу в спеціальні зони. З 1 липня цього року на всій території РФ вступає в силу закон, що забороняє роботу гральних закладів.

МОСКВА, 8 червня - РІА Новини. Московські влади найближчим часом визначать правила для роботи клубів спортивного покеру, щоб не допустити під вивісками організації азартних ігор, повідомив журналістам у понеділок заступник мера Москви з питань міжрегіонального співробітництва, спорту і туризму Сергій Байдаков.

Клуби спортивного покеру - це один з трьох видів діяльності, які поряд з тотализаторами і букмекерськими конторами будуть дозволені в Росії після виведення грального бізнесу в спеціальні зони. З 1 липня цього року на всій території РФ вступає в силу закон, що забороняє роботу гральних закладів скрізь, крім Приморського і Алтайського країв, Калінінградській області і зони на кордоні Краснодарського краю і Ростовської області.

"Ми не допустимо під вивісками спортивного покеру сурогатних технологій грального бізнесу. Спільно з Московською і Російською федерацією спортивного покеру ми будемо визначати правила для організаторів клубів спортивного покеру. Протягом тижня - 10 днів документи будуть підписані", - сказав Байдаков.

За його словами, зараз уточнюються технологічні питання щодо діяльності клубів спортивного покеру, визначається допустима кількість столів.

Байдаков зазначив, що одна з відмінностей спортивного покеру від азартної гри - це заборона палити та вживати алкоголь у будівлях клубів.

"Ситуація в області спортивного покеру не дуже хороша. На території Москви близько 60 покерних клубів. В якійсь мірі це тільки вивіски. Багато організатори клубів спортивного покеру прийшли з боку організаторів грального бізнесу. У багатьох клубах не спортивний покер, а азартний аналог", - сказав у свою чергу голова наглядової ради Московської федерації спортивного покеру Давид Чичуа.

За його словами, в клубах спортивного покеру, за правилами, повинні проходити змагання, і судити їх повинен суддя, а підготовкою кадрів займатися тренер. Змагання по спортивному покеру повинні бути затверджені в календарі Москомспорта, вважає він.

"Спорт - тільки ті змагання, де рівні стартові умови. Коли у одного 10 рублів, а в іншого фішки на тисячу рублів - це не спорт. Спорт - це та гра, коли спортсмени змагаються між собою", - зазначив Чичуа.