Борис Беккер має намір зробити кар'єру гравця в покер - Клуб любителей покера, покер в регионах

Борис Беккер має намір зробити кар'єру гравця в покер

(оновлено: ) Знаменитий у минулому німецький тенісист Борис Беккер сповнений рішучості зробити кар'єру професійного гравця в покер, повідомляє Die Welt.

За словами 40-річного Беккера, він інтенсивно грає в покер з минулого року і вже підписав рекламний контракт з однією з компаній, що займається організацією азартних ігор в Інтернеті.

"Покер мене приваблює психологією: що думає про мене мій суперник і що, як йому здається, я думаю про нього", - зазначив триразовий чемпіон Вімблдону, який завершив спортивну кар'єру в 1999 році.

Беккер розповів, що навчався покеру ще в ті часи, коли грав у теніс, особливо коли в Лондоні під час вімблдонського турніру йшов дощ. Він також дав зрозуміти, що хотів би заманити за картковий стіл інших колишніх зірок тенісу.

"Мені б хотілося дізнатися, як хлопці начебто Андре Агассі, Піта Сампраса, Джона Макінроя, Стефана Эдберга, Івана Лендла або Джиммі Коннорса зможуть зберігати витримку під час гри", - заявив німець.

Беккер сподівається прийняти участь у європейському суперфіналі, який збере в Монте-Карло 800 професійних гравців у покер і пройде у квітні.