888 показує зростання трафіку за рік

           

Дата створення: 29.03.2014

 

Нещодавно 888 опублікував фінансові результати за 2013 рік, і ці цифри справляють сильне враження. Завдяки збільшенню виручки на 7% і кількості гравців на 21%, тепер ця мережа, безсумнівно, займає друге місце в рейтингу трафіку на міжнародному ринку. Ці показники вражають ще більше, якщо враховувати загальний занепад індустрії і проблеми у всіх конкуруючих операторів.

 

За словами виконавчого директора компанії Брайана Маттінглі, причина успіху полягає в «постійне і неухильне дотримання оголошеної нами стратегії, що полягає в концентрації на рекреаційних гравців і надання їм безпечною і приємною екосистеми».

 

Крім того, корпорація витратила рекордну суму в $140 000 000 на маркетинг, орієнтований на найважливіший для неї ринок - Великобританію. В цій країні за рік було отримано дохід в $163 000 000, при загальному доході в $400 000 000. Настільки ж велику виручку принесла континентальна Європа, тоді як $46 000 000 надійшло з Америки, а ще $29 000 000 - з усього іншого світу. Досить прибутковими ринками для 888 в Європі були Іспанія та Італія, причому в Іспанії компанії належить 17% трафіку. Кількість користувачів мережі на всьому континенті збільшилася на 14%.

 

У зв'язку з виходом компанії на регульовані ринки США, її трафік в Америці збільшився на 22%. У Делавері мережа представлена під власним брендом, а в Неваді та Нью-Джерсі надає програмне забезпечення для WSOP. У Нью-Джерсі, крім того, вона працює під брендом All American Poker Network. Завдяки великим портфоліо і різноманітності діяльності, 888 почав з невеликих вкладень, наслідком чого стало різке зростання прибутку.

 

За словами директора, можливості для вдосконалення залишаються в мобільному софті 888. «На сьогоднішній день ми добилися гарного прогресу в розвитку наших мобільних платформ. Однак цей ринок знаходиться ще в зародковому стані, і в міру його розвитку потрібно буде працювати набагато більше», - відзначив Маттінглі, якого цитує knoxdiggs.com.