Академія дилерів Мізрачі виходить в інтернет

           

Дата створення: 28.03.2014

 

Американські покерні гравці брати Майкл і Роберт Мізрачі домовилися про співпрацю з давньою знайомою Стейсі Метьюсон. Мета партнерства - вивести наземну дилерську школу в інтернет і готувати професійних круп'є в усьому світі.

 

Нова заочна Академія дилерів Мізрачі, що має сертифікат департаменту освіти Флориди, створена для того, щоб випускати впевнених у собі і працьовитих круп'є.

 

«Ми отримуємо дзвінки зі всього світу від людей, охочих вступити в нашу офіційно зареєстровану наземну школу в Голлівуді, штат Флорида. Але більшість з них не можуть дозволити собі приїхати і жити там протягом шести тижнів, необхідних для проходження курсу навчання, - говорить Майкл Мізрачі. - Тому ми зв'язалися з місцевим розробником софта для електронних курсів Whiz Gaming, щоб створити інтернет-версію нашої школи професійних покерних дилерів».

 

Студенти Академії дилерів Мізрачі будуть вивчати мистецтва тасування, здачі і роботи з фішками. У програму входить також читання рук при грі в Техаський Холдем, Омаха Хай і Омаха Хай-Лоу. Щоб випускникам було легше отримати роботу, їх будуть навчати проходження співбесіди, розповідати про зміни правил і давати поради щодо професійної поведінки.

 

«Ми з братом досягли великого успіху як професійні покерні гравці, тому що раніше були професійними покерними дилерами, - стверджує Роберт Мізрачі. - Ми вважаємо, що цей інтерактивний курс буде сприяти розвитку покерної індустрії, і пишаємося тим, що можемо внести в цю справу свій внесок».

 

Клуб любителей покера, покер в регионах