Російська влада блокує великі покер руми

           

Дата створення: 27.03.2014

 

 

У російських ЗМІ та на покерних форумах з'явилися повідомлення про те, що держава продовжує свій наступ на руми. В країні діє " чорний список " сайтів (в т. ч. які не мають відношення до гемблінг), і 21 березня в нього було внесено PokerStars.com. Деякі учасники форуму 2+2 злякалися, що російські гравці скоро зникнуть з цього закладу. Один з користувачів звернувся за коментарями в PokerStars і отримав обнадійливу відповідь: «Ми в курсі нинішньої ситуації в Росії. В даний час ми не вважаємо, що вона впливає на нашу здатність пропонувати послуги російським гравцям. Тому наша діяльність продовжується в звичайному режимі... В наших умовах і положеннях сказано, що наші послуги не призначені для використання в юрисдикціях, де використання таких послуг вважається незаконним. Проте заходи, прийняті Роскомнаглядом, включаючи внесення нашого сайту PokerStars.com у Загальний реєстр заборонених сайтів, відзначає soclines.biz, не впливають на можливість продовжувати грати на PokerStars.

 

У вересні минулого року великий російський провайдер Білайн заблокував доступ у цей рум, «у відповідності з чинним законодавством». Цей крок зробив незначний ефект, так як посилання на потрібний сайт легко отримати при використанні інших систем доменних імен (DNS), наприклад, Google.

 

Реєстр сайтів, що блокуються був створений Роскомнаглядом в 2012 році. Спочатку список створювався для запобігання доступу на сайти, що містять порнографію, просувають поширення наркотиків та іншу злочинну діяльність. У листопаді того ж року Верховний суд прийняв відповідну постанову. Тепер незаконним є «поширення інформації, забороненої відповідно до законодавства Російської Федерації, в тому числі, але не виключно, про азартні ігри».

По темі: Яндекс перейшов на новий інтерфейс видачі в Україні, Білорусі та Казахстані...

 

Клуб любителей покера, покер в регионах