Гус Хансен не наважується кинути покер

           

Дата створення: 27.03.2014

 

Розмови про величину програшів Гуса Хансена в онлайн покері з певного моменту перестали бути актуальними, тому ми обійдемося без них. Але, оскільки «Великий датчанин» продовжує програвати, не можна не задатися питанням: чи вона коли-небудь від гри?

 

Звичайно, покерного світу не хотілося б, щоб це сталося, принаймні, з точки зору загальної розважальної цінності покеру. Зрештою, Хансен залишається одним з найбільш цікавих гравців в світі, завдяки навичкам поводження з жінками, галантної зовнішності і любов до ігор з ракеткою. Але одного разу він сам сказав, що він не Білл Гейтс і не може продовжувати програвати такі суми.

 

Нещодавно Хансену задали питання, чи думав він коли-небудь про відхід з покеру, і той відповів: «Я бачу, що відбувається, однак я завжди був гравцем. Важко уявити, що я взагалі більше не з'явлюся на покерній сцені, але я точно можу там бути меншою мірою, ніж зараз».

 

Зараз 40-річний гравець переживає не дуже позитивний етап кар'єри, і це можна було б сказати про кого завгодно, якщо б він зіткнувся з такими збитками. «Ну, зараз я не дуже позитивний, скажімо так. Я маю на увазі, що ввечері у мене була ще одна сесія з великим програшем, так що мені треба виспатися і зробити зарядку, - сказав Хансен. - Насправді, я перебуваю в тривалому даунстріку, тому повинен відвести погляд від результатів і подивитися на те, як я тримаюся і як граю. Я повинен копати глибоко, щоб знайти спосіб повернутися на вершину. Можливо, знадобиться ще більш тривалий відпочинок від покеру, просто для очищення розуму».

 

Гус завжди діяв за таким принципом: гра значно покращується у змаганні з самими складними суперниками. Зрозуміло, такий світогляд теж вніс свій внесок в зменшення його банкролла. Журналісти розуміють це і запитують Хансена про поганий вибір гри, на що той відповідає: «Напевно, за вибором гри я один з найгірших у світі».

 

Клуб любителей покера, покер в регионах